Главная » Статьи » Мои статьи

Наші композитори. Музика і пісні в мелодіях.

Наші композитори. Музика і пісні в мелодіях.

Музика та мелодії у файлі mp3. Яскраві пісенні тексти пісні, які використовують в піснях не можуть не радувати слух. Зрештою, думаючи пісні, які мають національний колорит не можна не помітити національне скерування. У текстах багато козацьких партизанськихмотивів, легенд життя. В національній творчості описано доля селян людей, мелодії покладено на ноти нації, які взято на сайті www.medalmusic.com.ua/about/index.php

Попри усі суперечності часу в радянській музиці поширювалися ідеї національного й соціального визволення. І навіть за умов радянської вбивчої сили , яка у культурній політиці спрямовувалась на розвитокінтернаціонального більшою мірою, ніж національного, українська вільна мелодіязберігала традиції національної спільноти.

Українська звуки 20—30-х років позначена інтенсивними новітніми пошуками. У 1923—1928 рр. діяло приватне Музичне обєднанняім. М. Леонтовича, яке певний час зберігало своєрідну сводобу . Всюди товариства гуртувалися композитори-новатори, які орієнтувалися на поєднання національних народнихтрадиційі досягнень світової поп традиції . Традиції москальскогоавангарду започаткував В. Лятошинський (1894—1968). Він представляв стильмодернізму в українській музиці, створив у європейському стилі оперу Золоте кільце(1930). Новаторські тенденції виявилися у творчості композиторів В. Косенка (1896— 1938), М. Вериківського (1896—1962), автора першого українського танцю“Пан Каньовський” (1930). Всю цю інформацію можна знайти на порталімузичному сайті

Пісні сучасного стилю таких груп як Скрябін, Ірина Білик, Зібров теж містять лінію давнини, повернення до бувшого . Взагалі власну історію варто і знати уроки з неї. Пісні які, живуть в нашому серці. mp3 - це взагалі найбутнє нашої соціому .

medalmusic.com.ua – традиційний пісню мелодію погляд на світ , і людину як музикою творення, форма життя і засіб роботи на межах безпредметного. Через працю з традиційними формами голосу ми знаходимо світлу, віками ходжену стежку до власного, унікального і любого, того, що можемо передати іншій людині. Народна пісня є живим доступом до першоджерела, носієм любові, вона може жити, кохати, руйнувати людину. Ми послуговуємося традиційними засобами, які передбачають службовість самого співу, несуть поняття про спів як засіб і засіб зв’язку з традиційним оглядом .
Категория: Мои статьи | Добавил: piligrim (11.07.2009)
Просмотров: 495 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: